Język: en_gb pl_pl ko_kr

Pytania

Pytania

Pytanie ogólne

Kawałki drewna do żucia zrobione są z gałęzi drzewa kawowego. Są one pozyskiwane w sposób zrównoważony poprzez naturalny proces przycinania drzew przez plantatorów kawy z Centralnych Wyżyn Wietnamu. Drewno kawowe jest bardzo gęstym drewnem, które zapewnia psu zdrowy, bezpieczny i satysfakcjonujący żucie. Jako naturalny produkt drewniany, ulega stopniowemu zużyciu, ale nie wydziela ostrych drzazg.

Drewno kawowe jest naturalnym produktem ubocznym pozyskiwanym w trakcie zbiorów ziaren kawy. Podczas zbiorów nie jest wycinane ani nie jest wykorzystywane drzewo wyłącznie w celu produkcji naturalnych przysmaków do żucia dla psów. Do produkcji kawałków drewna kawowego są wycinane tylko drzewa kawowe, które mają ponad 20 lat i niski plon ziaren kawy. Żadne drzewo nie musiało umrzeć, ponieważ patyki do żucia są wykonane ze skrawków drewna powstałych w wyniku odnowienia plantacji kawowych.

Tak, “coffee wood” to drewno z drzewa kawowego, a “Java wood” to mniej znana nazwa tego samego drewna. W związku z tym “Coffee Wood Chew” jest nazywany również “Java Wood Chew”.

Tak, ten produkt jest w pełni naturalny i pochodzi z Wietnamu. Wietnam jest znany jako drugi co do wielkości eksporter ziaren kawy, co oznacza, że Wietnam posiada obfite źródła drzew kawowych i ma przewagę w produkcji kawałków drewna kawowego w porównaniu z innymi krajami.

Ten produkt jest wykonany z drewna kawowego pochodzącego z 20-letnich roślin kawowych. Jest to produkt w 100% naturalny, wykonany wyłącznie z drewna kawowego, bez dodatku innych substancji. Kiedy roślina kawowa osiąga wiek 20 lat, rolnicy często ją ścinają, aby zasadzić nowe drzewa, które produkują wyższej jakości ziarna kawy. W tym momencie, drewno staje się twarde i sztywne w porównaniu z młodszymi roślinami, a rolnicy używają gałęzi do produkcji zdrowych i trwałych zabawek żujących dla psów.

  • Bezpieczne i 100% naturalne: Wyprodukowane jest z roślin kawowych, 100% naturalne, nic więcej. Jest wolne od kofeiny, sztucznych składników i dodatków. Jest bezpieczne, nietoksyczne i nawet bezpieczniejsze niż żucie prawdziwych patyków. Prawdziwe drewno kawowe nie powoduje alergii u psów.

  • Zdrowe: Żucie patyka może pomóc naturalnie oczyścić zęby psa, pomagając zwalczać osad i kamień nazębny. Cienkie włókna drzewa służą jako szczoteczka do zębów.

  • Wytrzymałe: Gęstość i twardość patyka z drewna kawowego zapewnia, że ten zabawka przetrwa długo, nawet przeciwko najbardziej potężnym żutoholikom.

Tak, są odpowiednie dla każdej rasy i rozmiaru: pałeczki do gryzienia z kawy dostępne są w różnych rozmiarach, od XS do XL, co oznacza, że są odpowiednie dla każdego psa, każdego wieku i każdej rasy. Możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego psa. Należy jednak pamiętać, że nasze pałeczki do gryzienia są pozyskiwane z naturalnie uprawianych drzew i są ręcznie cięte, dlatego żadne dwie sztuki nie będą identyczne.

Nie, produkt wykonany jest z 100% naturalnego drewna kawowego i nie zawiera kofeiny ani innych substancji syntetycznych. Nie zawiera również sztucznych dodatków ani składników pochodzenia zwierzęcego. Żucie drewna kawowego nie powoduje kruszenia się na ostre kawałki, które mogą zranić pysk psa. Z zerową ilością kalorii, ten żujący zabawka stanowi idealną alternatywę dla przysmaków, które zawierają tłuszcz lub cukier.

Coffeewood Chews są całkowicie bezpieczne dla psa. Miękkie i drobne włókna pochodzące z drewna mogą być połknięte i trawione bez szkody dla psa. Poprawia to mechaniczne czyszczenie zębów i wzmacnia mięśnie żuchwy. Gryzienie drewna kawy powoduje luźnienie drobnych włókien, co dodatkowo działa jak środek do czyszczenia zębów i nici dentystyczne dla zębów. Poprzez naturalny proces gryzienia, psy mają naturalną opiekę stomatologiczną z każdym ugryzieniem, a nie muszą martwić się o chorobę dziąseł lub płytę nazębną.

Kup Chew Coffee Wood dla swojego psa o każdej porze – jesteśmy pewni, że twój pies będzie trzymał się go jak najlepszego przyjaciela!